Скільки калорій у каві


Скільки калорій у каві

Часто, наше ранок, починається з чашечки ароматної кави. Більшість людей і в перебігу дня п'ють цей напій, для підняття бадьорості і працездатності.

В сучасний час, ми почали більш ретельно дбати про своє здоров'я. Слідувати правилам правильного харчування і підтримувати фігуру в тонусі. Не тільки дівчата стурбовані своєю зовнішністю, а й чоловіки хочуть виглядати свіжими і підтягнутими.

Кава, як і будь-який продукт, містить певну кількість калорій. Тому його необхідно включати в загальний калораж раціону харчування.

Скільки чашок кави можна випити протягом дня, і не нашкодити фігурі? Розповімо в цій статті.

Натуральна мелена кава.

Калорійність залежить від сорту і помелу. В середньому на 100 мл напою - 1-2 ккал. Така кава напевно не додасть зайвих кілограмів, а тільки підбадьорить і додасть енергії.

Розчинна кава.
Така кава містить всього 15-18% натуральних інгредієнтів. У ній додані загусники, стабілізатори та інше. Ці добавки роблять каву більш поживним і густим. Чашка 100 мл містить - 6-12 ккал.

Додаткові інгредієнти.
Молоко - кількість калорій залежить від жирності: 0,1% - 6 ккал, 0,5% -7 ккал, 2,5% -10 ккал.
Цукор. Одна чайна ложка цукру, містить 24 ккал
Згущене молоко. На одну чайну ложку 17-20 ккал.
Вершки. Вони роблять напій м'якше, але значно збільшують його калорійність. 10 гр - 10% вершків, містить 12 ккал., Вершки в порошку - 45 ккал.

Додавши в свою каву 1-2 ложки смачних добавок, його енергетична цінність зросте в десятки, а то і сотні разів. Для дотримання дієти, такий напій не підійде.

Приклад чашки розчинної кави в 200 мл: кава - 12-14 ккал + 2 ложки цукру - 48 ккал. + 1 ложка молока 2,5% - 10 ккал. = 72 ккал.


Кавові напої.
Кав'ярні пропонують безліч смачних і красиво оформлених кавових напоїв. До них так і хочеться замовити свіжу випічку і натуральний шоколад. Такий прийом їжі зовсім не буде вважатися легким перекусів. Калорій в таких напоях дуже багато.

Американо і еспрессо
Якщо не додавати нічого зайвого, на 100 гр. - 2 ккал.

Капучино.
Складається з трьох інгредієнтів, еспресо, цукру і молока. Такий напій досить поживний на 180 мл. - 140 ккал.

Фраппе
Така кава не вимагає заварювання. Її збивають з льодом і холодною водою. На 100 гр - 2 ккал. Але, часто в неї додають вершки, цукор, морозиво. Врахуйте їх калорійність при виборі напою.

Латте.
Складається з великої кількості жирного молока з додаванням еспресо. Калорійність на 200 гр. без цукру - 180 ккал. З цукром збільшується до 149 ккал.

Моккачіно.
Ще один висококалорійний напій. У ньому присутній натуральну мелену каву, шоколадний сироп і жирне молоко.на 200 мл. напою - 290 ккал. Не кожна людина, веде здоровий спосіб життя, може собі його дозволити.

Висновок простий. Натуральна кава без добавок практично не містить калорій. Кожна добавка збільшує кількість калорій в десятки разів. Якщо ви любите смачні напої, і не можете пити тільки чорну каву, то не варто завжди відмовляти собі в цьому. Просто ведіть здоровий спосіб життя, більше рухайтеся, і радійте кожному дню.

Рекомендовані товари