Кількість
|
Вартість
|
||
|
Червоний женьшень - унікальна у своєму роді рослина, має сильні антиоксидантні властивості, а також незамінний у профілактиці багатьох захворювань, викликаних впливом вільних радикалів. Покращує кровообіг та діяльність серцево-судинної системи загалом.
Перші письмові згадки про цю рослину відносяться ще до першого століття до нашої ери. Вже тоді йшло полювання за дорогоцінним коренем, панацеєю від усіх хвороб. Починаючи з 16 століття, в Китаї корейський женьшень був визнаний надзвичайно рідкісною рослиною і заборонений для всіх, крім імператора. Китай завжди був основним споживачем цієї рослини, тому якийсь час Корея платила данину саме женьшенем. Це започаткувало масштабної культивації, і тепер у цих країнах його вживають не лише як лікарський засіб, а й як звичайний продукт харчування.
В цілому ж, через свій багатий склад, женьшень має дуже широкий діапазон властивостей. Він зміцнює м'язи, збільшує їхню силу і впливає на фізичну активність. Женьшень покращує кровообіг, тому після його вживання може виникнути відчуття жару. Насправді температуру він не підвищує, просто кров у всьому тілі починає краще циркулювати.
Вживання цілющого кореня перешкоджає зневодненню, що є однією з причин азіатського довголіття. Також женьшень зміцнює легені, селезінку та шлунок. Він допомагає при вірусних захворюваннях, багаторазово посилюючи імунітет, знижує кашель та знімає набряклість. А властивість рослини виводити токсини дуже корисно при отруєннях.
Вживати женьшень особливо рекомендується людям похилого віку, а також виснаженим та ослабленим. Саме в цих випадках його сприятливий лікувальний вплив буде особливо наочним. Однак, для всіх інших женьшень буде не менш корисним. Наприклад, даючи його дітям, можна запобігти проблемам у розвитку, підвищити мозкову активність і збільшити фізичну витривалість. Однак, не варто забувати, що добова норма женьшеню для дітей нижча, ніж для дорослих.